Andrejkin dom - kapacita max. 12 osôb

Andrejkin dom disponuje celkovo štyrmi izbami, 2 x dvojlôžková izba a 2 x dvojlôžková izba s možnosťou prísteliek, veľká spoločenská izba, kuchyňa vrátane umývačky riadu. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, sprchu, wc, umývadlo, pohodlné bukové masívne postele s ortopedickými matracmi . Spoločne s apartmánom Andrejka je celková kapacita 16 osôb.

Informácia o obsadenosti je orientačná. Overenie dostupnosti cez sms +421 902 169 068 alebo emailom - info@gader.skHauzi.sk


Je ideálny pre rodiny s deťmi, ktoré sa môžu v uzatvorenom areáli realizovať v pieskovisku, kde majú deti k dispozícii hračky. môžu sa hojdať na hojdačkách a šmýkať na šmýkačke, zatiaľ čo ich šikovní oteckovia pripravujú grilované špeciality, varia kotlíkový guláš a mamičky v chládku altánku pripravujú stolovanie. A samozrejme záhrada je dostatočne veľká pre bezpečné hry vašich detí na udržiavanom trávniku.

Partie priateľov ale aj samostatnych cestovateľov si môžu vychutnať pohodlie večerného posedenia pri ohni alebo pred krbom, a samostatné páry cestovateľov a objaviteľov krás prírody si určite nájdu svojich nových priateľov pri spoločnom posedení a rozprávaní pri šálke kávy hľadiac na končiare Veľkej Fatry. A klienti, ktorí hľadajú súkromie pre seba, alebo rodinu, ho určite nájdu v Apartmáne Andrejka.